W Polsce mamy AFERY PiS. Więc naszej uwadze ucieka to co przygotowują zbrodniarze globaliści dla ludzkości. Davos 2024 - przygotowuje nową jeszcze gorszą "pandemię". Chorobę - X.


Davos 2024 przygotowuje nową pandemię. Choroba X: Globaliści planują nową zbrodnię przeciwko ludzkości w postaci nowej „pandemii”. Na spotkaniu w Davos mówi się już o nowej „chorobie X”, przygotowując światową świadomość społeczną na drakońskie środki, które zostały już opracowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w celu ustanowienia systemu całkowitej kontroli nad miliardami ludźmi.Na stronie internetowej globalistycznego spotkania odbywającego się w Davos w Szwajcarii, które jego organizatorzy nazywają „corocznym spotkaniem” Światowego Forum Ekonomicznego (WEF).
Pojawiło się m.in. zapowiedź kolejnego panelu dyskusyjnego pt. „Preparing for Disease X .”  

Cały świat będzie przerażony.
Nowe ostrzeżenia Światowej Organizacji Zdrowia, że ​​nieznana „choroba X” może spowodować 20 razy więcej zgonów niż "pandemia" koronawirusa.  Główny mówca wydarzenia, to dyrektor generalny WHO Tedros Ghebreyesus, ukazuje: „Jakie nowe wysiłki są potrzebne, aby przygotować systemy "opieki zdrowotnej" na wiele nadchodzących wyzwań”. 

A to znaczy, że na pewno pojawią się szczucia, kłamstwa i będzie ich wiele. 

Wśród innych pozornie nieszkodliwych ogłoszeń dotyczących dyskusji na inne tematy, które pełnią rolę zasłony dymnej, ogłoszenie to w rzeczywistości ogłasza centralne wydarzenie spotkania - WEF, które lepiej nazwać satanistycznym sabatem.
Dyskusja czyli „Przygotowanie na chorobę X” – należy zwrócić uwagę, jak przerażająco się nazywa – bo ma na celu zaszczepienie w społeczności światowej idei nieuchronności nadchodzącej pandemii „strasznej i nieznanej choroby jakiejś X”. Rzekomo umrą z tego powodu miliardy ludzi i dlatego ludzie muszą podjąć działania, które przygotowuje WHO i w obawie o swoje zdrowie i życie dać sobie wstrzyknąć truciznę.


W DAVOS DYREKTOR GENERALNY TEDROS GHEBREYESUS mówił jakie muszą być podjęte WYSIŁKI NIEZBĘDNE, ABY PRZYGOTOWAĆ SYSTEMY ZDROWIA NA WIELE NADCHODZĄCYCH WYZWAŃ. 
Co przygotowuje WHO ?
W ostatnich miesiącach WHO dokładała wszelkich starań, aby promować tzw. globalne Porozumienie Pandemiczne, które przygotowywane jest do podpisania w maju 2024 roku. Kraje, które podpiszą, przekażą swoją suwerenność WHO, która odtąd stanie się de facto najwyższym światowym organem decydująco  zarządzającym.

Ghebreyesus wystąpił już w październiku ubiegłego roku z presją, aby „dokończyć ratyfikację" globalnego Porozumienia w sprawie pandemii przygotowanego w ramach WHO przez ostatnie półtora roku. On ogromnie ubolewał, że „dezinformacja podważyła zaufanie między ludźmi, rządami i instytucjami”.

O jakim rodzaju dezinformacji mówił dyrektor generalny WHO ? Faktem jest, że nawet światowe media głównego nurtu ujrzały w końcu światło prawdy na temat tego, czym była miniona pandemia wirusa.  Jednak media systemowe głównego nurtu w dalszym ciągu  zmuszone są do publikowania oświadczeń autorytatywnych lekarzy na Zachodzie. Ale w mediach niesystemowych niezależnych właśnie lekarze którzy nie ulegli szantażom i naciskom od samego początku przekazywali całkowicie obnażający sztuczny charakter pandemii. Lekarze ci, twierdzą także, że szczepionka na korona wirusa, która została narzucona ludności w krajach UE i zachodnich, spowodowała globalnie miliony zgonów wśród ludzi we wszystkich kategoriach wiekowych.
sama pandemia stała się eksperymentem nie tylko broni biologicznej ale i eksperymentem społecznym polegającym na wprowadzeniu do społeczeństw wszystkich krajów elektronicznych systemów kontroli populacji pod pretekstem zwalczania rozprzestrzeniania się choroby.
W NIEMCZECH ODBYŁA SIĘ AKCJA WYRAŹNIE POKAZUJĄCA KANIBALNE SKUTKI WPROWADZENIA OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ PRZECIW KORONAWIRUSOWI. NA WÓZKACH INWALIZOWANYCH – ZDJĘCIA OSÓB, KTÓRE UMARŁY LUB STAŁY SIĘ NIEPEŁNOSPRAWNYMI W WYNIKU SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID. 

W rzeczywistości WHO i jej dyrektor generalny byli głównymi źródłami dezinformacji podczas ogłoszonej przez WHO cztery lata temu "pandemii wirusa" COVID19.  Globalne porozumienie, o którym mówi szef WHO, zostało formalnie zainicjowane przez biurokrację w Unii Europejskiej. W rzeczywistości za tym dokumentem stoją struktury globalistyczne, takie jak ▪▪▪  * Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Fundacja Soros Open Society i WEF w Davos ▪▪▪.
Propagandysta Ghebreyesus od roku powtarza na każdym kroku, że „następna pandemia nie jest kwestią „czy”, ale „kiedy” i nie możemy sobie pozwolić na powtórzenie tego samego błędu z przeszłości”.
Dlatego państwa członkowskie WHO negocjują nowe porozumienie w sprawie pandemii i zmiany w Międzynarodowych przepisach zdrowotnych (IHR), aby wzmocnić ramy prawne globalnej reakcji na pandemie. I mowią, "nie możemy na tym poprzestać. Musimy przeprowadzić krajową ratyfikację i odpowiedzialne wdrożenie",

Porozumienie Pandemiczne jest od dawna znane tym, którzy uważnie obserwowali proces jego zakulisowych, niepublikowanych na forum WHO przygotowań. Projekt tego dokumentu zostanie przedłożony do zatwierdzenia na kolejnej sesji Światowego Zgromadzenia dotyczącego "Zdrowia" (najwyższego organu WHO), która odbędzie się w maju br. w Genewie.

Globaliści się spieszą. Ponieważ esencja tego, co zostało wymyślone już wyciekło i Ghebreyesus boi się demaskacji. Przecież ktoś na zgromadzeniu może powiedzieć prawdę o tym porozumieniu. Aby temu zapobiec, musi teraz przekonać wszystkich, że „choroba X” jest już na wyciągnięcie ręki. Musi o tym krzyczeć i głośno krzyczeć na tak „autorytatywnej” platformie jak Davos.

GEBREYESUS PRÓBUJE PRZYGOTOWAĆ OPINIĘ PUBLICZNĄ O KONIECZNOŚCI PODPISANIA UMOWY PANDEMICZNEJ, WIĘC BĘDZIE MÓWIĆ O „CHOROBIE X” ZE WSZYSTKICH AUTORYTYWNYCH STRON. 
Co się stanie, jeśli rząd podpisze "Porozumienie Pandemiczne" ?

Przez ostatni rok WHO niemal w tajemnicy przeforsowała nową edycję IHR, która powinna stać się częścią Porozumienia Pandemicznego. Ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób nowe IHR w połączeniu z Porozumieniem w sprawie pandemii zostanie przyjęte i jakie będzie to miało konsekwencje dla wszystkich 194 krajów członkowskich WHO. Do przyjęcia nowej wersji Regulaminu potrzebne są głosy 50% delegatów Światowego Zgromadzenia Zdrowia. A jeśli tekst Zasad zostanie zatwierdzony przez Zgromadzenie, powinny one stać się, jak zakładają urzędnicy WHO, prawnie wiążące dla każdego kraju członkowskiego WHO.
Mogą one jednak stać się prawnie wiążące dopiero wówczas, gdy zostaną ratyfikowane przez parlamenty narodowe lub w inny sposób prawny przewidziany w prawie poszczególnych krajów. Dlatego Ghebreyesus mówi o potrzebie szybkiej „ratyfikacji na szczeblu krajowym”. Wszystko to będzie realizowane pod pretekstem „troski i ochrony zdrowia obywateli”, co znowu wywoła wśród ludzi panikę bo bazując na naturalnym lęku przed śmiercią tkwiącym w człowieku, będzie wykorzystywane przez globalistów jako narzędzie zastraszania i kontrolowania ludzkości.

Zatem najpóźniej do maja 2024 roku, jeśli nic innego się nie wydarzy, wszystkie 194 kraje członkowskie WHO faktycznie przekażą swoją suwerenność tej strukturze, a w rzeczywistości globalistycznej zbrodniczej mafii tzw elicie. Aby temu zapobiec, to lepiej w ogóle nie uczestniczyć w Światowym Zgromadzeniu Zdrowia i opuścić WHO. Całe gadanie urzędników o konieczności pozostania w WHO w imię możliwości „wpłynięcia na przebieg dyskusji w WHO” to kompletna bzdura, głupota granicząca ze zdradą. 
Obóz koncentracyjny dla każdego, czyli terror, ograniczenia swobód i kontrola każdego.

Porozumienie pandemiczne przewiduje wprowadzenie elektronicznego „paszportu szczepień”, który dla obywateli wszystkich krajów będzie ważniejszy od paszportu cywilnego i będzie paszportem do „normalnego życia”. Bez tego człowiek nie będzie mógł poruszać się po świecie, jego dostęp do zasobów finansowych i sieci handlowych zostanie zablokowany itp. i tak dalej. pod pretekstem, że bez „paszportu szczepień” dana osoba będzie stanowić zagrożenie dla zdrowia innych osób. Będzie to elektroniczna obroża dla każdej osoby.

A od strony czysto logicznego myślenia, to niby w jaki sposób osoba nieszczepiona ma zarazić osobę naszprycowaną przecież taka osoba jest ponoć zabezpieczona więc nie powinna zachorować. A o ile zachoruje to po jakiego licha dała sobie do organizmu wstrzyknąć jakąś nieznaną trującą substancję, truciznę.
Uwaga.
Porozumienie Pandemiczne tworzy podstawę prawną do ukształtowania systemu globalnej dyktatury. 

Będzie to realizowane przez mafiną elitę globalistyczną za pośrednictwem WHO, która w nowej wersji IHR wyposażona jest w nadzwyczajne uprawnienia w skali globalnej, zamieniając się pod pretekstem ochrony zdrowia ludzi w organ ds. uśmiercania i globalnego zarządzanie ludzkością.

Za pośrednictwem biurokratów WHO, która nie jest organem wybieralnym, demokratycznym światem będzie rządzić garstka ultraliberalnych globalistów, których mizantropijne poglądy są dobrze znane od dawna. „Porozumienie pandemiczne” daje biurokracji WHO prawo do ogłaszania globalnej pandemii i nakładania środków ograniczających wolność według własnego uznania w dowolnym kraju lub grupie krajów na dowolnie długi okres czasu.

Krótkie podsumowanie.

Wygląda na to, że globaliści dochodzą do mety. Oni – decyzją podjętą na poprzednich spotkaniach WEF – stworzyli system monitorowania światowych mediów „w celu zapobiegania dezinformacji” (o której mówi Ghebreyesus) i widzą, że absolutnie cała niesystemowa prasa na Zachodzie, a także ostatnio juz nawet wiele mainstreamowych zachodnich mediów otwarcie kwestionują wysiłki struktur globalistycznych zmierzające do przekształcenia WHO w ponadnarodowy organ dyktatorski. Dlatego juž dziś straszą i mówią o śmiertelnej „chorobie X”. 
Uwaga. 
By wymusić i terroryzować świat. 
Istnieje wielkie niebezpieczeństwo, że aby być bardziej przekonującym podczas majowego Światowego Zgromadzenia Zdrowia, ci opętani „władcy świata” w rzeczywistości "uwolnią" na planetę kolejnego wirusa, "który opracowali", i zaproponują kolejną śmiercionośną szczepionkę. 

A w maju tego roku cały świat będzie tak przerażony milionami zgonów, że z radością podpisze każde porozumienie o zrzeczeniu się suwerenności narodowej w zamian za obietnicę zdrowia tu i teraz.

Nie daj Boże oczywiście. 
Bo te okrucieństwa, terroru, kontroli, przymusu, ograniczeń wolności będą dotyczyć także nas Polaków.
Dlatego warto być świadomym w jakich realiach żyjemy, ohydne afery polityków w Polsce i nie mniej ohydne afery globalistów na skalę światową. 

Fundacja Soros Open Society* jest zakazana na Węgrzech i w Rosji.