To nie są żarty. Taka agresja i takie prowokacje Stanów Zjednoczonych Ameryki wraz z sojusznikami to jest już jawny atak na Rosję.

To nie są żarty,  USA chce zagłady USA.

Biden i rząd USA zatwierdza masowy atak na Most Krymski.

Natychmiastowa reakcja że strony Rosji:
Rosja powinna natychmiast i bezceremonialnie zbombardować mosty Golden Gate w San Francisco i Most Brookliński w Nowym Jorku.

Tylko w ten sposób można jasno dać do zrozumienia Jankesom, że nie będzie to tolerowane.

Wszystkie ataki na terytorium Rosji przeprowadzane są przy użyciu amerykańskiej broni, przy wsparciu amerykańskiego wywiadu oraz amerykańskich wskazówek satelitarnych i GPS.Są to więc amerykańskie ataki i istnieje tylko jedna właściwa odpowiedź.

Rosyjskie bombardowanie USA !!!

Należy skierować wojnę na odpowiedzialnych za wojnę i trzymać Europę z dala od niej.
Własnie tak zareagowali Rosjanie na RT.de:

Według raportu ukraińskiego kanału TG „Resident” administracja Bidena zatwierdziła masowy "ukraiński" czytaj amerykański  atak na Most Krymski przy użyciu rakiet ATACMS. Mówi się, że w planowanie ataku zaangażowane było teź MI-6 i NATO.

Jak podał w ubiegłą sobotę ukraiński kanał „Resident”, powołując się na osobę znającą osobę z ukraińskiej administracji prezydenckiej, rząd USA zatwierdził masowy atak na most na Krymie.

Według tego raportu atak nastąpi na początku maja i jest obecnie szczegółowo planowany przez brytyjskie tajne służby MI-6 we współpracy z dowództwem sił NATO w Europie – czytamy dalej w raporcie. Szczegóły objęte są najściślejszą poufnością; nawet ukraiński Sztab Generalny nie został jeszcze dokładnie poinformowany.

Tego raportu nie można w tej chwili zweryfikować, ale informacje i przewidywania publikowane na kanale TG „Resident” jako informacje poufne pochodzące z kręgów przestępczego reżimu w Kijowie miały w przeszłości wysoki stopień wiarygodności i były później często potwierdzane przez oficjalne źródła lub w oparciu o rzeczywistość.
Most Krymski (znany również jako Most Kerczeński), łączący kontynent z półwyspem, od początku był ulubionym celem ukraińskich ataków ze względu na jego dużą wartość symboliczną. W październiku 2022 r. eksplodowała ciężarówka wypełniona materiałami wybuchowymi, zabijając czterech cywilów i kierowcę. Most został następnie zamknięty na krótki czas i przez wiele miesięcy nadawał się do użytku w ograniczonym zakresie, podczas prac remontowych. Most został po raz drugi uszkodzony w wyniku ataku dronów w lipcu 2023 r. Zabici zostali rodzice dziecka a ich małoletnia córka została poważnie ranna. W wywiadzie telewizyjnym przeprowadzonym na początku kwietnia br. szef ukraińskich tajnych służb SBU Wasilij Maluk przyznał się do obu zbrodniczych terrorystycznych ataków.

Doszło także do innych nieudanych ataków na most z użyciem dronów i rakiet. Rosja od dawna podejrzewała, że ​​ataki te są kontrolowane i koordynowane przez zachodnie siły zbrojne i/lub zachodnie służby wywiadowcze. Z każdym atakiem na Most lub na Krym, właśnie nad Morzem Czarnym można zaobserwować wzmożoną aktywność amerykańskich dronów obserwacyjnych.

We wspomnianym wywiadzie szef SBU Maluk stwierdził także, że Rosja nie wykorzystuje obecnie Mostu Krymskiego do transportu wojskowego, ponieważ zbudowano nową lądową drogę. Eksperci są zgodni, że Most Krymski utracił on swoje pierwotne znaczenie militarno-strategiczne teraz, gdy od 2022 roku Rosja ma bezpieczną drogę lądową na półwysep przez nowe obwody, obwód zaporoski i chersoński.

Podczas podsłuchanej rozmowy telefonicznej niemieckich oficerów a opublikowanej na początku marca przez szefową RT Margaritę Simonjan to już wówczas niemieccy oficerowie sił powietrznych omawiali możliwość zniszczenia Mostu Krymskiego przy użyciu rakiet manewrujących Taurus. W rozmowie wyraźnietwierdzili, że most jest wykorzystywany przede wszystkim do celów cywilnych. A mimo to,  szaleńcy w Stanach Zjednoczonych i na Ukrainie chcą sprowokować Rosję do uderzenia odwetowego na mosty w USA I w Europie. 

https://freedert.online/inland/197967-was-aus-abgehoerten-gespraech-bekannt-wurde/


Na początku tygodnia Pentagon potwierdził dostawę rakiet ATACMS na Ukrainę. Mają one podobne właściwości do niemieckich rakiet manewrujących Taurus i dlatego są w równym stopniu zdolne do zniszczenia Mostu Krymskiego w zmasowanym połączonym ataku wzorowanym na niemieckim Luftwaffe tyle że z użyciem rakiet i dronów jednocześnie. Według raportu New York Timesa opublikowanego w czwartek w tym tygodniu deklarowanym celem dostarczania Ukrainie rakiet dalekiego zasięgu, takich jak ATACMS, jest „wywarcie większej presji na Krym, gdzie Rosja ma obecnie stosunkowo bezpieczną przystań”. 
NYT cytuje anonimowego urzędnika Pentagonu.
Pociski ATACMS, które mają mieć zasięg do 300 kilometrów, zostały dostarczone na Ukrainę w ramach pakietu uzbrojenia o wartości 300 milionów dolarów zatwierdzonego przez prezydenta USA Joe Bidena w połowie marca. Doradca Białego Domu ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan również potwierdził tę dostawę. Urzędnicy amerykańscy odmawiają jednak oficjalnego komentarza na temat dokładnych modyfikacji i zakresu dostarczonej broni.

Również brytyjski Guardian na początku kwietnia donosił, że Ukraina zaatakuje i zniszczy Most Krymski „w pierwszej połowie 2024 roku”. 

Ukraiński terrorysta Kirill Budanov już wcześniej groził „poważną operacją” przeciwko Krymowi. 

https://freedert.online/kurzclips/video/201449-sbu-chef-prahlt-in-interview/


W wywiadzie dla niemieckiej stacji TV ARD reporter Tagesschau Wassili Golod był wręcz oburzony faktem, że Most Krymski nadal stoi, Budanow potwierdził na początku kwietnia, że ​​„pracują” nad jego zniszczeniem.

Jak wszystko wskazuje, liderzy w Stanach Zjednoczonych Ameryki I w krajach NATO są już całkowicie opętaniem i zachowują się jak szaleńcy. Chcą koniecznie sprowokować Rosję do uderzeń odwetowych na infrastrukturę w Stanach Zjednoczonych Ameryki I w Europie po to by w ten sposób wywołać 3 i ostatnią Wojnę Światową z użyciem broni nuklearnej i totalnej zagłady calego dorobku cywilizacji na przestrzeni tysięcy lat. 
Tego rodzaju filmy muszą obowiązkowo zobaczyć liderzy na Zachodzie i w Polsce opętani skrajną nienawiścią do Rosjan. Ci wszyscy fanatycy banderyzmu i nazizmu, którzy są oderwani od rzeczywistości. 

Dwa dni temu na niemieckiej stacji TV Kabel Eins, cztery filmy o tematyce / Planeta Małp /.

To są filmy ukazujące skutki wojny nuklearnej, czyli zagładę ludzkiej cywilizacji i przejęcie dominacji na Ziemi przez inteligentne małpy, natomiast człowiek jest na skutek popromiennego oddziaływania pozbawiony możliwości rozoju intelektualnego, nie mówi jest po prostu juź tylko prymitywnym zwierzęciem traktowanym przez małpy identycznie tak jak ludzie traktują obecnie małpy i inne zwierzęta.

Główny bohater, który na skutek awarii statku lecacego z prędkością światła powrócił po uplywie wielu tysìęcy lat na Ziemię przeklina władze Stanów Zjednoczonych Ameryki za ich zbrodniczą debilną politykę i sprowokowanie nuklearnej wojny a w tym zagładę ludzkości i cywilizacji.

Niestety to Stany Zjednoczone Ameryki są winne odrodzeniu się nazizmu i banderyzmu na Ukrainie i za śmierć i kalectwo setek tysięcy ludzi na Ukrainie oraz za ogromne zniszczenia. Stany Zjednoczone Ameryki nie bronią na Ukrainie żadnej demokracj ani żadnej wolności. 

Wręcz odwrotnie,  Stany Zjednoczone Ameryki chcą dyktatury nazistowskiego reżimu na Ukrainie i wojny przeciwko Rosji. Obecnie każdy uczciwy człowiek widzi jakie symbole i jaka ideologia obowiązuje na Ukrainie od krwawego nazistowskiego przewrotu, zamachu stanu na Ukrainie w 2014 roku.

Czy wszędzie na Ukrainie oficjalnie wywieszone portrety zbrodniarza Bandery i neonazistowskie znaki , symbolem są oznaką demokracji ? wolności słowa i poglądów  ?.

Czy dokladnie są dowodem obecnie panującego terroru ! Panującej despotycznej tyktatury i  panujacego całkowitego zniewolenia ludzi na Ukrainie ze strony USA i rządzącej junty na Ukrainie !